Z okazji ferii zimowych Wolontariat
Jana Pawła II życzy Wam dobrze spędzonego czasu, bezpieczeństwa i dużo wypoczynku! ⛷️

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wolontariusze

Dzień wolontariusza w naszej szkole